Pet godina bez poraza: Rukometašice Gruda nastavile dominaciju

Utakmicom između HŽRK Grude i ŽRK Krivaja počeo je drugi dio rukometne sezone ženske Premijer lige BiH, a pobjedu 29:24 slavile su domaće rukometašice.

Nakon izjednačenoga prvog poluvremena (13:13), Gruđanke su u nastavku ubacile u višu brzinu i na kraju došle do pobjede od pet razlike.

Grude su tako produžile niz utakmica bez poraza koji traje duže od pet godina.

Najbolja igračica grudske momčadi bila je Edina Demić koja je postigla 12 golova, dok je Lejla Kasumčić sedam puta bila strijelac.

Kod Krivaje Sara Bašić zabila je sedam pogodaka, a pratile su je Ivana Sikimić i Jasmina Selmanović sa po pet golova.

Nakon 12 odigranih kola Gruđanke su na vrhu ljestvicu s maksimalnih 36 bodova, javlja Fena.

HŽRK Grude – ŽRK Krivaja Zavidovići 29:24 (13:13)