Perišić strijelac u visokoj pobjedi Bayerna

Bayern je u 5. kolu Bundeslige kod kuće sigurno svladao Koln 4:0.

Od prve minute je ekipa Nike Kovača pokazala veliku razliku u klasi. Već u trećoj minuti Lewandowski je pogodio za 1:0 Bavarca, ali gosti su uspjeli izdržati bez novih golova u svojoj mreži do kraja poluvremena, prenosi Index.hr.

A onda se otvorilo u drugom dijelu. Lewandowski je drugim pogotkom na susretu u 48. minuti povećao na 2:0, dok je Coutinho 14 minuta kasnije zabio iz penala koji je sam izborio za 3:0.

Konačan rezultat u 73. minuti postavio je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić. U svom stilu poentirao je ljevicom nakon dodavanja Coutinha na lijevoj strani ruba kaznenog prostora.

Bayern je sada stigao na 11 bodova i barem privremeno je preuzeo vodstvo na tablici ispred Freiburga koji je kod kuće protiv Augsburga odigrao 1:1.

Kasnije u danu na vrh se može vratiti Leipzig koji gostuje kod Werdera, dok Bayern sutra može preskočiti i Borussia Dortmund koja gostuje kod Eintrachta.