Pavić: Široki je nova momčad i tek se stvara, možda su malo izgorjeli u želji

Boris Pavić NK Široki Brijeg

U prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Europa ligu momčad Širokog Brijega je odigrala neriješeno protiv slovenskog predstavnika Domžala. Rezultat je na kraju glasio 2:2, a oko 2500 gledatelja na Pecari je moglo vidjeti jedan zanimljiv i uzbudljiv susret.

Široki Brijeg pokazao karakter i vratio se, ali pobjeda ipak izostala

Ekipa Domžala je odlično ušla u utakmicu i već u 12. minuti došla u vodstvo preko Bizjaka, a u 26. minuti Melnjak je lijepo pogodio za velikih 0:2 za gostujuću momčad i s tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku je Široki pružio bolju igru i na samom otvaranju preko Turčina smanjio na 1:2. “Plavo-bijeli” su u drugom dijelu bili bolja momčad, a dobra igra isplatila se u 83. minuti kad je Marković ukrao jednu lopptu, prošao gostujućeg vratara i pogodio za 2:2.

Pred sami kraj Široki je mogao do pobjede ali je udarac Bagarića zaustavila vratnica.

Mamić za Jabuka.tv: Naći će se talenata u Hercegovini

Trener Širokog Brijega Boris Pavić je nakon utakmice izjavio da je njegovu momčad prvi gol presjekao, da je falilo agresivnosti ali i da je njegova momčad nova, tek se stvara te da su igrači možda malo izgorjeli u želji.

S druge strane trener gostiju Simon Rožman je istaknuo da ne zamjera svojim igračima, da se greške događaju i Široki je danas iskoristio to.

Zahvalio se publici na lijepoj atmosferi i korektnom navijanju te smatra da su mogli uživati u jednoj dobroj utakmici, priopćeno je iz NK Široki Brijeg.