Partizan uvjerljiv protiv Širokog u Pioniru (86:59)

Košarkaši Širokog Wwina na gostovanju kod Partizana poraženi su s visokih 27 razlike. Široki je odlično odigrao prvo poluvrijeme, no nakon toga uslijedila je serija Partizana koji je na kraju slavio s 86:59.

U početku se činilo kako Široki čeka još jedna blistava večer. Ipak, ta ‘blistava večer’ trajala je tek prve dvije četvrtine. Gosti su odlično krenuli u susret i već u prvoj četvrtini pokazali zube protivniku. Široki je tako u drugu četvrtinu krenuo s rezultatom 20-21, da bi do poluvremena tu prednost podigli na +4 (32:36). Trener Ivan Velić mogao je biti sasvim zadovoljan izdanjem svoje momčadi u prve dvije četvrtine, a već pri početku drugog poluvremena Partizan doslovno “razbija” protivnika. U trećoj četvrtini preokreću rezultat u svoju korist (59-45), a već do kraja susreta tu prednost podigli su na +27 (86:59).

Najefikasniji u redovima Širokog bili su Collins (15), Pilepić (11), Barać (8) i Šakić (8). Kod Partizana najviše se zabili Raduljica (19), Mačvan (13) i James (13).