Orašje i Posušje podijelili bodove

Nogometaši Orašja i Posušje podijelili su bodove u sklopu utakmice 26. kola Prve lige FBiH uz rezultat 1:1.

Posušani su s ovim remijem možda propustili i matematički osigurati naslov prvaka i plasman u Premijer ligu, ali opet nekog velikog razloga za brigu nema jer je njihova prednost i dalje velika ispred prvih pratitelja TOŠK-a i Goražda koji svoje utakmice igraju u nešto kasnijem terminu.

Domaći u poveli u 12. minuti, nakon što je minutu ranije dosuđen kazneni udarac. Siguran realizator s bijele točke bio Semir Dedić.

Konačnih 1:1 postavio je Ivan Bubalo u 75. minuti nakon proigravanja Filipa Nenadića.

Labudovima sa Save ovaj bod dobro će doći, jer u idućem kolu gostuju izravnom konkurentu u borbi za ostanak, momčadi Vis Simm Bau.

S druge strane Posušani će na Mokrom Docu dočekati Jedinstvo iz Bihaća, i s eventualnom pobjedom u toj utakmici i matematički osiguralo naslov prvaka.

HNK Orašje: Đulčić, Trifković, Dedić, Brčkalić, Mikić, Živković, Marošević, Mijoković, Smajlović, Prgić, Kojić

HŠK Posušje: Galić, Čolak, Kovačević, Glavina, Landeka, Begić, Sesar, Stipić, Bošković, Barišić, Hadrović