Opel Crossland proizveden u više od 500.000 primjeraka

Zanimljiv izričaj dizajna, vrlo fleksibilan i opremljen najsuvremenijim tehnologijama – Opel Crossland vrlo je popularan među kupcima.

Kompaktni SUV postao je pravi prodajni hit od svog lansiranja 2017. Sada je Crossland probio granicu i brojku od 500.000. Puno je razloga za njegov uspjeh.

Opel Crossland u svojih 4,22 metra duljine kombinira maksimalnu varijabilnost interijera s puno prostora za cijelu obitelj. To, između ostalog, osigurava i preklopiva stražnja klupa 60/40 koja se može uzdužno pomicati do 150 milimetara, ovisno o varijanti.

Time se volumen prtljažnika povećava s 410 na 520 litara u trenu. Ako se stražnja sjedala potpuno preklope, ima mjesta čak i za 1.255 litara.

Crossland se proizvodi u tvornici u Zaragozi, u Španjolskoj. Opel je već najavio da će nasljednik, kao i svaki novi model marke, također biti elektrificiran.

Od 2028. nadalje, Opel će isključivo prodavati električna vozila u Europi. 

(www.jabuka.tv)

1 komentar

  • ELEKTRIFIKACIJA auta -to je siguran put u propast automobilske industrije.
    Dvije največe prijevare dvadeset i prvog stolječa su;plandemija Covida 19 pod agendom Bila Gatesa i ekipe okupljene oko Klausa Švaba i takozvane babilonsko venecijanske skupine koja stoji iza tog projekta i električna auta.Energija za proizvodnju električnih auta je dvostruko veča nego pri proizvodnji jednog klasičnog benzinskog ili dizelskog motora.Najnovija istraživanja provedena i u ovoj i u protekloj godini pokazala su da su najnoviji dizelski motori manje štetni od električnih i da manje zagađuju okolinu od njih.
    A cjena -cjena se uopće ne more uspoređivati, jer su elekrični auti u prosjeku skoro duplo skuplji od klasičnih a auto industrija odnosno globalistički mediji koji stoje iza ove smišljene i izmišljene nove takozvane pete industrijske revolucije, namjerno skrivaju podatke o roku trajanja električnih automobila jer se baterije moraju potpuno mjenjati svakih sedam godina i to se može učiniti samo dva puta za vijeka trajanja električnog automobila.Cjena jedne baterije koja traje prosječnih sedam godina sad je u okviru cjene od 7-10 tisuća eura.Prijevara stolječa a o skladištenju svih tih silnih baterija kojee su itekako štetne za okoliš moglo bi se napisati napisat će se na tisuće stranica..

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.