Oglasili se iz Zvijezde: Nismo otišli samoincijativno, sudac je prekinuo utakmicu u dogovoru s delegatom

Iz FK Zvijezda 09 su se oglasili povodom kratkog prekida susreta u Širokom Brijegu gdje je njihova momčad danas poražena rezultatom 4:0.

Susret je prekinut na sedam minuta u prvom poluvremenu, a razlog prekida je taj što su navijači Širokog Brijega Škripari, podignuli transparent i fotografiju Slobodana Praljka kojemu su htjeli odati počast.

Iz kluba iz Etno sela Stanišići su potvrdili izvješće delegata u kojem se navodi da je  zenički sudac utakmice Sabrija Topalović odlučio prekinuti susret dok se sporna fotografija i transparent ne uklone. To je uradio u konzultaciji s delgatom Amirom Hadžićem.

Priopćenje FK Zvijezde 09 prenosimo u cijelosti bez izmjena.

Obavještavamo sportsku javnost da je sudac uz konzultaciju s delegatom i kontrolorom odlučio prekinuti susret, a ne kako su mediji naveli da su naši igrači samoincijativno napustili teren.

SAOPŠTENJE:Obavještavamo sportsku javnost da je sudija uz konsultaciju sa delegatom i kontrolorom odlučio da prekine…

Posted by FK Zvijezda 09 on Sunday, 1 December 2019

Razlog prekida je fotografija Slobodana Praljka, osuđenog zločinca, koja se pojavila na stadionu Pecara, stoji u priopćenju Zvijezde 09.

Utakmica Širokog Brijega i Zvijezde 09 kratko prekinuta zbog slike sa Slobodanom Praljkom