Održan 20. međunarodni taekwondo turnir “Fojnica open 2017.”

U ponedjeljak se po 20. put održao međunarodni taekwondo turnir “Fojnica open 2017.”

Na turniru je nastupilo oko 250 natjecatelja u svim uzrastima koji su se natjecali na tri borilišta. Taekwondo klub Poskok iz Posušja nastupio je s osam natjecatelja te osvojio dvije zlatne, četiri srebrne i jednu brončanu medalju te tri pehara za ekipne uspjehe. Juniorke su osvojile ekipno 1. mjesto, seniorke ekipno 2. mjesto, a juniori ekipno 3. mjesto.

Zlatne medalje osvojile su juniorka Ružica Crnogorac i seniorka Mihaela Senjak, srebrne su osvojili juniori Mate Dragoja, David Dumančić, Mario Dragoja i juniorka Anela Jukić, dok je brončani bio kadet Matej Bešlić.

Igor Gavrić je izgubio kvalifikacijski borbu i ostao bez medalje. Poskoke je na ovo natjecanje vodila trenerica Lucija Bašić.