Odlični Dodig i Roger-Vasselin u dva seta do titule u Lyonu

Ivan Dodig i Edouard Roger-Vasselin pobjednici su ATP turnira u Lyonu, u finalu su, u dva seta, bili bolji od Kena i Neala Skupskog.

Odličan kraj turnira za Ivana Dodiga koji je došao do svoje druge titule na ATP touru s Francuzom Edouardom Roger-Vasselinom. Ovog tjedna nastupio je u Lyonu te stigao ukupno 13. titule na turnirima iz serije 250.

U finalnom meču koji je trajao sat i 12 minuta, Dodig i Roger-Vasselin svladali su Kena i Neala Skupskog sa 6:4, 6:3.

U prvom setu prve smo break šanse vidjeli u sedmom gemu kada su braća Skupski stigla do tri vezane prilike, no nijednu nisu uspjeli iskoristiti. Svoju prvu i jedinu u prvom setu, kod vodstva 5:4, uzela je francusko-hrvatska kombinacija te stigla do seta, prenosi Sportnet.hr.

Odmah na početku drugog seta drugi nositelji stigli su do breaka i vodstva od 3:0. Do kraja meča spasili su čak pet break šansi protivnika te zasluženo uzeli titulu.