Odbojkašice Širokog Brijega poražene kod lidera u Goraždu

Odbojkašice Širokog Brijega su u šestom kolu Super lige Federacije BiH – skupina jug poražene u Goraždu od istoimene ekipe rezultatom 3:1 (25:18, 25:16, 25:27, 25:16). Širokobriježankama je ovo bio četvrti poraz u sezoni, dok je Goražde i dalje ostalo neporaženo.

Širokobriježanke su dobro otvorile utakmicu, no sredinom prvog seta došlo je do pada u igri te su domaće odbojkašice bez većih problema osvojile prvi set 25:18. Slično je bilo i u drugom setu koje je Goražde osvojilo s 25:16.

No, gošće se nisu predavale, te su treći set osvojile rezultatom 25:27. No, tijesan poraz u tom setu Goražde nije previše pogodilo te su četvrti set, ujedno i pobjedonosni, osvojili s 25:16.

Goražde je tako ostalo na vrhu ljestvice bez poraza, a Širokobriježanke čvrsto drže sredinu ljestvice.

U sedmom kolu, koje se igra sljedećeg vikenda, HŽOK Široki Brijeg na Pecari će odmjeriti snage protiv Troglava iz Livna, a iz kluba poručuju da je vrijeme da Širokobriježanke osjete veću podršku s tribina.