Odbojkašice širokobriješkog Smeča u vrlo uzbudljivoj utakmici svladale Ilijaš

Odbojkašice HŽOK Smeč iz Širokog Brijega pobijedile s rezultatom 3:2 u setovima  (25:22, 20:25, 25:20, 20,25, 15:11) ekipu Ilijaša.

Širokobriješke odbojkašice su odigrale dosta dobru utakmicu, a posebno je ažno naglasiti da je to prva prva jača utakmica u ovakvom pomlađenom sastavu, gdje su cure u ključnim trenucima odigrale odlično.

Utakmicu smo otvorile jako dobro, nismo imale puno grešaka s naše strane što se pokazalo i rezultatom. Cijelu utakmicu smo imale dobar prijem, napadale sa svih pozicija i iskoristile svaku igračicu maksimalno. Drugi set imale smo mali pad gdje smo gubile 10 razlike, ali odličnim servisom Marte Mandić smo se vratile u igru i smanjile razliku te se razigrale za treći set. U petom setu smo preuzele vodstvo na pola seta servisima naše kapetanice Glorije Šudić i time zaključili utakmicu.

Htjeli bi naglasiti kako nas je ovu utakmicu, kao i svaku do sada, držalo jedno veliko zajedništvo. To je ono što zapravo krasi svaki sportski klub u Širokom Brijegu. Hvala publici koja nas je došla podržati u većem broju i što su pomogli u prikupljanju sredstava za potrebne obitelji, kazala je za portal Jabuka.tv odbojkašica Smeča Vedrana Musa koja igra na poziciji libera.

Širokobriježanke se nadaju velikoj podršci i idućeg vikenda kada im u goste dolazi ekipa Troglava iz Livna. Utakmica je predviđena za nedjelju 23. veljače s početkom u 18 sati. Ne treba sumnjati kako će i ta utakmica biti vrlo zanimljiva.

Odbojkašice Smeča trenutno su na četvrtoj poziciji federalne Super lige – skupine Jug.