Obračun Hrvata u NBA ligi: Philadelphia razbila Hezonjin Orlando, Šarić upisao novi double-double

Hrvatski obračun u Orlandu između Marija Hezonje i Darija Šarića pripao je košarkašu Phialdelphije 76’ers. Gosti su slavili s uvjerljivih 118:98. Već na poluvremenu vodili su 21 poen razlike te su mogli mirno dočekati kraj utakmice. Najučinkovitiji u redovima Philadelphije bili su Ilyasov s 18 i Embiid sa 17 a kod Orlanda Purvis s 19 poena.

Dario Šarić je u 21 minutu igre došao do double-double učinka s deset poena i skokova, a imao je i jednu ukradenu loptu. U prvoj četvrtini zakucao je nakon krasnog proigravanja Bena Simmonsa.

Hezonja je pak u 24 minute upisao devet poena uz tri skoka i dvije asistencije. Philadelphiji je ovo bila peta pobjeda u nizu, dok je Orlando ubilježio treći poraz zaredom.