Novi gol Ante Rebića i nova pobjeda Kovačevog Eintrachta

Nogometaši Eintrachta u uvodnoj utakmici 11. kola Bundeslige u Frankfurtu su svladali Werder sa 2:1 čime je produljena agonija momčadi iz Bremena s obzirom da oni u tekućoj sezoni još uvijek čekaju na prvu pobjedu.

Domaćini su poveli golom Imoćanina Ante Rebića u 17. minuti, koji je na taj način obilježio svoj povratak u reprezentaciju, međutim izjednačenje Werderu donio je Moisander već u 25. minuti.

Pred kraj prvog poluvremena, Werder je imao dvije sjajne prilike za gol, ali je Eintrachta spasio Hradecky odličnim intervencijama.

U drugom poluvremenu je bilo nekoliko prilika na obje strane, a gol odluke postigao je Haller u 88. minuti.

Eintracht je trenutno peti sa 18, a Werder pretposljednji sedamnaesti sa 5 osvojenih bodova.