Nova pobjeda Šarićeve Minnesote, spektakularna večer za Georgea, Curryja i Jamesa

Minnesota Timberwolvesi su sa 121-104 bili bolji od Charlotte Hornetsa, a Šarić je odigrao 21 minutu i u tom je vremenu zabio osam poena (šut iz igre 3/8, trice 2/3) i dodao sedam skokova te jednu asistenciju.

Karl-Anthony Towns je bio najbolji strijelac Minnesote s 35 koševa i 12 skokova i predvodio je seriju od 22-2 kojom je Minnesota stigla vodstvo Hornetsa od 96-93 i povela.

Paul George je pogodio tricu 3,1 sekunde prije kraja utakmice i tako donio pobjedu Oklahoma City Thunderu u gostima nd Brooklyn Netsima od 114-112. George je utakmicu završio s 47 poena.

Thunder je uspio nadoknaditi zaostatak od 23 koša. Russell Westbrook je dodao 21 ubačaj, 17 asistencija i 15 skokova za svoj 108. ”triple-double” u karijeri, zahvaljujući čemu je prestigao Jasona Kidda na trećem mjestu na NBA-ovoj listi svih vremena. Sada mu nedostaje 30 ”triple-doubleova” da prestigne Magica Johnsona, koji je na drugom mjestu, i 73 da sruši rekord Oscara Robertsona (181).

LA Lakers su kod kuće sa 121-113 bili bolji od San Antonio Spursa, a LeBron James je zabio 42 koša. Kyle Kuzma je dodao 22 koša za Los Angeles kojem je ovo četvrta uzastopna pobjeda. Ivica Zubac nije ulazio u igru za Los Angeles. DeMar DeRozan je predvodio Spurse sa 32 koša, dok je Rudy Gay ubacio 31.

Golden State Warriorsi su sa 129-105 u gostima svladali Cleveland Cavalierse, a Stephen Curry je ubacio 42 poena. Kevin Durant je dodao 25 za Warriorse koji su gubili 64-58 na poluvremenu prije nego su u trećoj četvrtini zabili 37 koševa za vodstvo od devet. Ante Žižić nije ulazio u igru za Cleveland kojeg je predvodio Colin Sexton s 21 poenom.

Denver Nuggetsi su nakon produžetaka sa 124-118 svladali u gostima Orlando Magic, a Jamal Murray je za sedmu uzastopnu pobjedu svoje momčadi ubacio 31 poen i upisao osam asistencija.

Toronto Raptorsi su sa 113-102 nadigrali gostujuće Philadelphia 76ers-e, a predvodio ih je Kawhi Leonard s 36 poena, devet skokova i pet ukradenih lopti.

Washington Wizards su u gostima sa 131-117 bili bolji od Atlanta Hawksa najviše zahvaljujući Bradleyu Bealu koji je zabio 36 poena.

Milwaukee Bucksi su sa 115-92 pobijedili Detroit Pistonse, a Eric Bledsoe je predvodio pet igrača pobjedničke momčadi koji su upisali dvoznamenkasti učinak s 27 poena. Kod Pistonsa je najbolji bio Blake Griffin s 31 košem, sedam skokova i četiri asistencije.

Memphis Grizzliesi su sa 96-86 bili bolji od LA Clipperse kojima je prekinut niz od pet pobjeda, a New Orleans Pelicansi su sa 132-106 pobijedili Dallas Maverickse.