Nogometaši Domžala ne mogu nikoga pobijediti!

Protivnik nogometaša Širokoga Brijega u 1. pretkolu Europske lige, slovenski prvoligaš NK Domžale, odigrao je i četvrtu utakmicu u sklopu tekućih priprema, međutim momčad Simona Rožmana još je uvijek bez pobjede. Drugi remi ostvarili su odigravši 1:1 s Rabotničkim iz Skoplja.

Podsjetimo, u prvoj utakmici ovih priprema igrali su sa Vardarom i izgubili 1:2, potom remizirali sa Shkendijom (1:1), izgubili od Sturma 1:3, te sada 1:1 s Rabotničkim.

Ovoga puta Rožman je odlučio da utakmicu započnu igrači s manjom minutažom, dok su glavne vedete ušle u nastavku susreta. Makedonci su poveli u 56. minuti golom Djofria, a izjednačenje Domžalama donio je Senijad Ibričić u 77. minuti pogotkom iz kaznenoga udarca.

Iz Domžala nam je stigla potvrda informacije kako njihova momčad u Hercegovinu stiže 11. srpnja, dakle dan prije prve utakmice sa Širokim Brijegom koja se igra u četvrtak, 12. srpnja, s početkom u 20 sati, a također klub za svoje navijače organizira i autobuse za ovu utakmicu (cijena istoga je 55 eura po osobi).

“U ovom trenutku nismo toliko fokusirani na Široki Brijeg koliko na uigravanje naše momčadi, pa je tako na ovoj zadnjoj utakmici trener koristio usluge čak 24 igrača. Za Široki Brijeg znamo da su dobra momčad, s nekoliko odličnih pojedinaca, znamo da nam neće biti lako s njima, ali ipak vjerujemo u svoj prolaz dalje”, kazao je pred ovu utakmicu Tilen Klemenčić, obrambeni igrač Domžala, koji je u prošloj sezoni skupio 37 nastupa za svoju momčad.