Široki Brijeg poražen na gostovanju kod Borca

Nogometaši Širokog Brijega poraženi su od banjalučkog Borca rezultatom 2:1 u sklopu 9. kola Premijer lige BiH.

U uvodnim minutama susreta domaćin je stvorio ogroman pritisak, tako da su već u sedmoj minuti postigli prvi gol.

Strijelac je bio Moraitis koji je bio najviši u skoku i sa pet metara pogodio mrežu Širokog Brijega.

Samo tri minute nakon toga, Širokobriježani su primili još jedan gol. Zakarić je uposlio Vranješa koji je povisio na 2:0.

Širokobriježani se nisu predali. U 40. minuti utakmice Lukić je pogodio mrežu Borca i smanjio rezultat na 2:1.

Početak drugog poluvremena u Banja Luci je kasnio pola sata jer je na stadionu nestalo struje.

U nastavku susreta obje momčadi imale su par izglednih prilika, ali nije došlo do promjene rezultata.

Ivanković: Malo sudac, malo iskustvo Borca i jednostavno su priveli utakmicu kraju

45 komentara

• Blagajić je odigrao dobru utakmicu, šteta prvih 10 minuta… Suci kriminalni, uzimali nam kornere, aute, crvene kartone, prednosti, ofsajde… Pa majku mu nema smisla.

• Sta je tu je. Ipak je bilo gostovanje, los teren i falilo nam je bitnih igraca. Igracu su pokazali dosta borbenosti i koliko vidim Mujan i Blagaic su dobra pojacanja.
    Idemo dalje, dokle god zavrsimo, samo da se igra podigne, ako ista barem da u kupu probamo nesto

• Ovo je bilo teško gledati ,teška deformacija od suđenja a čemu sve ovo ,iza ovoga zla od suđenja stoje Borac i majstor zla Zrinjski

• Šteta.Ljudi u klubu su dovodili birana pojačanja.Ljudi znaju šta je kvalitet.Imamo još i trenera možda i najboljeg u povjesti kluba.Opet ništa nema se sreće bit će bolje kad se bude igrat sa Zrinjskim i Sarajevom.Možda opet bude po bod.

• 110% Tuzla City je ponudila 70tisuca km za pobjedu u srijedu na pecari ako su zdravi pustit ce im u protivnom prijeti bankrot,bas ce mo vidit ima li ista od toga.

• Vukoja je odličan. Igrac ima osjećaj za loptu decko. Je pristojan fino odgojen i caca mi je dobro igra. Lopte ima je od koga nasjiedit

• Da da prodali i dobili od transfera od nove godine vide od milijun eura dobili od saveza 90 tisuca eura dobit ce 150 tisuca u 11 mjesecu od UEFE i prijeti im bankrot a igramo sa mozda najjeftinijom momčadi u zadnjih 20 godina

• za: Informacije:
      I meni je tvoja mama ponudila 70.000 da je dobro ispeglam. Možda se dogovorimo, ako da stoju. Šapni joj ovo.

• Ovaj Ćavar ne može meda, najveći promašaj, možda sam od njega očekivao puno pa se razočarao… Dečko se vuče po terenu…

• Sudac ovo sudac ono ne kažem sudac gura. Borac. Al ljudi nami nema tko zabit gol i ni 8,9kola tuge i zalosti treneru svaka tebi čast al I sam znaš zašto si trener jer mores za male pare probat napravit cudo a i tebi ce se bit krivo odreći tojih 10,15 iljada maraka pa ćeš i ti bit govno vaki naki.. Bizi dok moreš

• Nema smisla ovo više trpiti, pa ima li itko se žalit u klubu na suđenje ili su svi digli ruke od kluba

• Nigdje veze igrači ne mislim po igri već po stavu. Kako možeš šutite na onakvo šuđenje, daj bolan napravi malo scene tom sucu. Lipo ste ga ohrabili da može suditi kako hoće. Jure smiješ li ti šta reći ili je bitno samo da intervju odradiš na finjaka. Šta najavljujete više “idemo po 3 boda”, jeli to stvarno želite ili samo koristite kao poštapalica na presicama.

• I nije neka vijest da je široki izgubio ili neriješio vijest će biti “kad” široki pobijedi a bit će i to nekad

• Ljudi nemojte se vrijedati izmedu sebe i spominjati majke nije vjerski ni ljudski. Majka je jedna i majka je svetinja. Sto se tice kluba , treba podrsku dati sigurno nije lako biti u ovoj situaciji. Odgovorni trebaju se mobilizirati i vise unjeti energije u svom radu te svim segmente kluba. Nikog nezelim nabrajari ali ti koji obnasaju funkcije trebaju dati maksimum od sebe te sa igracima , trenerim, logistikom
    / financijama pokusati podici klub na veci nivo . Mi sa tribina nestediti grla i dlanove . Sretno Siroki!

• Ljudi moji sinoće je Široki teško pokraden ,pogledajte komentare na bošnjačkim portalima koji mrze”lišticu”da je 90% komentara da je Široki teško pokraden ,a kod nas jedan plaćeni neznali i neodgojeni novinarčić odavdez loži se sa malim milijunom komentara protiv Širokog a igrač je YU zrinjskog plaćeni ,naleti ćeš liku na voley

• 10:56 lijeci se bolesnik.Nema vise lazni pobjeda pa da ti cvjetas i slinis od veselja.Tuzla ih moze pobjedit sa 9 igraca i to bez puno problema.

• Za op ,u pravu si medijski partner ,a nema teksta i komentara protiv Širokoga ,nemojte biti dio svetog i kultnog hrvatskog ponosa Širokog imate svoje sponzore i svjetonazore u YU zrinji

• kakav izvještaj svaka vam čast… “medijski partner” nkšb?
    umjesto da prvi dignete glas oko suđenja vi pišete ovakve članke…

• Pojma vi nemate. Tipicni Hrvateki, cim nesto uspije imali smo srece a kad ne ide kako zelimo e onda pljuj, gazi dok mozes, kukaj…
    Isti proracun je bio i kad je bio Silic kojega ste sa tribina zvali da ode. Sve nam je isto zdanjih 6-7 godina samo vi tu kukate