Nikola Leko postigao novi pogodak za Aluminij, Senijad Ibričić pokvario slavlje

Posušanin Nikola Leko je trenutno prvo ime Aluminija, koji je u ponedjeljak bio jako blizu pobjede u Domžalama, ali je derbi završen rezultatom 1:1.

Aluminij je hit u Sloveniji i nakon sedam kola je lider s 15 bodova, te ima omjer od četiri pobjede i trir emija. S druge strane, Domžale Senijada Ibričića su neprepoznatljivo loše i imaju samo tri boda te su na dnu tablice.

Leko je zabio tri gola na sedam utakmica uz dvije asistencije, a u kolu ranije je sjajnim golom srušio ljubljansku Olimpiju.

Posušanin je u jučerašnjem derbiju doveo Aluminij u vodstvo u 23. minuti. Slavlje je pokvario Ibričić koji je u 82. minuti s bijele točke Domžalama donio bod.