Neymar srušio United pa podijelio jednu od rijetkih uspomena koje je imao s Maradonom

PSG je u srijedu navečer slavio na Old Traffordu protiv Manchester Uniteda rezultatom 1:3, a junak susreta je s dva pogotka u petom kolu Lige prvaka bio Neymar.

On je pogodio za rano vodstvo francuskog prvaka u šestoj minuti te za potvrdu pobjede u 91. minuti.

Nakon utakmice podijelio je jednu od rijetkih uspomena koje je imao s Diegom Maradonom, kada mu je bilo 12 ili 13 godina.

Tek sam počinjao igrati za Santos i otišao sam gledati utakmicu bivših zvijezda Brazila i Argentine. Bus brazilskih igrača je bio pun i nisam mogao ići s njima i zato su me stavili u bus s Argentincima. Dva čovjeka su se isticala jer su sjedila na početku busa. Bili su to Alejandro Mancuso i Maradona. Posjeli su me do sebe i bili su jako pristojni prema meni. Kada smo stigli na stadion, pustili su me da s njima uđem u svlačionicu te izađem na teren, kazao je Neymar, prenosi Index.

Brazilac se uspio i fotografirati s Maradonom, koji ga je sam pozvao da ovjekovječe trenutak.

Nikada neću zaboraviti taj trenutak. Na terenu je bio ikona za sve. Za mene isto i uvijek sam ga poštovao kao sportaša i nogometaša. Nikada ga neću zaboraviti, zaključio je Brazilac.

Podsjetimo, Maradona je preminuo prošle srijede u 61. godini, a uzrok smrti je bio plućni edem.

PSG slavio na Old Traffordu, uvjerljiva pobjeda Chelsea uz Kovačićevu asistenciju