Natječaj za posao: Violeta zapošljava u sektoru građevine

Tvrtka Violeta d. o. o. Grude raspisala je natječaj za posao za više radnih mjesta u sektoru građevine.

Otvaranje novih investicija i projekata u Bosni i Hercegovini i Hrvatskoj, zahtjeva proširenje postojećeg odjela Građevine, s toga smo u potrazi za  odgovornim, komunikativnim, i timski orijentiranim zaposlenicima.

Tražimo:

  • Diplomirani Inženjer građevine (m/ž)
  • Građevinski tehničar (m/ž)

Mjesto rada:  terenski rad ovisno o projektu za koji novi zaposlenik bude zadužen. Dio radnog vremena zaposlenik će provoditi u sjedištu Uprave u Grudama.

Opis posla: vođenje građevinskih projekata od ideje do realizacije, sudjelovanje u izradi projekta, izrada troškovnika, suradnja s izvođačima te vođenje i nadzor gradilišta.

Uvjeti: SSS, VŠS ili VSS tehničke struke smjer Građevina, poznavanje rad Microsoft Office alatima i AutoCadu. Ponavanje alata Tower i ArmCad, kao i tehničkog engleskog jezika je dobrodošlo.

Nudimo:  Priliku za profesionalnim razvojem, adekvatna primanja kao i mogućnost stalnog radnog odnosa.

Zainteresirani kandidati se mogu prijaviti putem sljedećeg linka:

Prijavi se na natječaj OVDJE

Prijavi se i pridruži našem timu!

Natječaj ostaje otvoren do 6. ožujka 2020. Kandidati koji uđu u uži izbor bit će obaviješteni.

Vaša Violeta!