Natječaj za posao: TT Kabeli traže radnike u proizvodnji

Tvrtka TT Kabeli d.o.o. iz Širokog Brijega raspisuje natječaj za radna mjesta u proizvodnji. Tvrtka traži 10 izvršitelja na sljedeće radno mjesto:

Radnik na stroju u proizvodnom pogonu – 10 izvršitelja u tvornici u Širokom Brijegu

Uvjeti za obavljanje radnog mjesta:

– IV. stupanj stručne spreme (SSS) tehničkog smjera
– radno iskustvo najmanje šest mjeseci na istim ili sličnim poslovima
– poznavanje rada na računalu
– timski rad
– produktivnost
– motiviranost za rad i fleksibilnost

Opis poslova:

– odgovorno praćenje proizvodnje
– sortiranje i slaganje sirovina i gotovih proizvoda
– priprema alata
– svakodnevno protokoliranje radnog procesa
– briga o čistoći, urednosti proizvodnog procesa

Iz tvrtke navode kako radno mjesto zahtjeva rad u tri smjene.

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom uvjeta mogu dostaviti na E-mail adresu: [email protected]

ili putem pošte (s naznakom “PRIJAVA ZA POSAO”) na:

TT kabeli d.o.o

Knešpolje bb

88220 Široki Brijeg

Natječaj ostaje otvoren dva tjedna.

(www.jabuka.tv)