Natječaj za posao: Bioprotex traži medicinskog prodajnog predstavnika

Bioprotex d.o.o. Mostar u potrazi je za medicinskim prodajnim predstavnikom.

Riječ je o poduzeću specijaliziranom za uvoz i distribuciju ortopedskih pomagala, dodataka prehrani i kozmetike s posebnom namjenom.

Opis poslova:

  • Održavanje mreže aktivnih klijenata uz pronalaženje i akviziranje novih klijenata
  • Izgradnja i unapređenje poslovnog odnosa sa klijentima i ukupnog zadovoljstva klijenata
  • Svakodnevan obilazak terena uz praćenje tržišnih trendova i predlaganje inicijativa za razvoj poslovanja
  • Praktična demonstracija funkcionalnosti proizvoda i ukazivanje klijentima na ključne prednosti i koristi
  • Analiziranje izloženosti i pozicioniranja artikala te unapređivanje prodaje na prodajnim mjestma (POS)
  • Redovno izvještavanje

Profil prodajnog predstavnika:

  • Izražene komunikacione vještine i ubjedljivost u prodajnom nastupu
  • Samostalnost u radu
  • Fokusiranost na klijente
  • Poznavanje lokalnog terena, tržišta i zbivanja
  • Aktivan vozač (vozačka dozvola B kategorije)
  • Spremnost i sposobnost za kontinuirano učenje i usavršavanje

Uvjeti:

  • Srednja stručna sprema smjer farmaceutski tehničar
  • Poželjno prethodno radno iskustvo iz područja prodaje
  • Položen vozački ispit B kategorije
  • Poznavanje rada na računalu (word, excel)
  • Poznavanje engleskog jezika

Rok prijave: 26.04.2019.

Prijave slati na E-mail:

ili na adresu:

Bioprotex doo
Dubrovačka bb
88 000 Mostar

Kontakt broj:

*PR članak