Nastavljena MNL MZ Širokog Brijega: Pobjede Ljubotića, Ciglane Gradac i Trna

Na igralištu Prve osnovne škole u Klancu utakmicama trećeg kola u ponedjeljak navečer nastavljeno je natjecanje u Malonogometnoj ligi mjesnih zajednica Grada Širokog Brijega.

U prvoj utakmici večeri sastali su se Crnač i Ljubotići, a uvjerljivu pobjedu upisali su Ljubotićani s rezultatom 1:5.

Ljubotići na poluvremenu vodili s dva pogotka prednosti, a oba puta pogodio je Antonio Kvesić i to u 15. i 18. minuti. Crnač na otvaranju drugog dijela u 23. minuti smanjuje rezultat na 1:2, a strijelac je bio Matej Zeljko. Međutim Ljubotići do kraja utakmice postižu još tri pogotka,a pogađali su Mate Vukoja 29. minuti, Antonio Kvesić postiže svoj treći pogodak 33. minuti, a konačnih 1:5 postavlja Drago Galić u 35. minuti.

U drugoj utakmici snage su odmjerili Dužice i Ciglana Gradac, a Gračani su slavili s 1:3. Darko Ćavar ih je doveo u vodstvo u 8. minuti. U 18. minuti kapetan Dužičana Frano Čolak pogađa za 1:1. A kad je sve izgledalo kako bi ovaj susret mogao završiti bez pobjednika, Ciglana Grada postiže dva pogotka u posljednje dvije minute. Marko Čuljak je pogodio u 38, a Zvonimir Ćavar u 39. minuti.

U posljednjoj utakmici Trn je nakon preokreta slavio nad Oklajima s rezultatom 2:1. Nakon prvog poluvremena bez pogodaka, kapetan Oklaja Zoran Zovko doveo je svoju momčad u vodstvo u 21. minuti. U završnici utakmice viđena je prava drama. Prvo je u 34. minuti za izjedančenje pogodio Josip Stojanović, a onda u posljednjoj minuti susreta za slavlje Trnjana pogađa Ivan Hrkać.