Nastavila se MNL MZ u Širokom Brijegu: Efikasna večer u Klancu

Ovoga petka nastavljena je Malonogometna liga mjesnih zajednica Grada Širokog Brijega novim trima utakmicama.

U dosta efikasnoj večeri u prvoj utakmici sastale su se momčadi Oklaja i Knešpolja. Nakon preokreta slavili su Knežepoljani s rezultatom 2:1. Oklaji su poveli u 12 minuti preko Filipa Murgića, a onda je širokobriješki Argentinac Juan Manuel Varea s dva pogotka u 28. i 38. minuti donio preokret svojoj momčadi.

U drugom susretu Favorizirani Dobrkovići upisali su uvjerljivu pobjedu od 6:1 protiv Crnča. Tomislav Grbešić je dva puta pogodio u 4. i 6. minuti, potom je Pero Marušić u 13. minuti povisio na 3:0, a autogolom Luke Solde u 16. minuti rezultat na semaforu se popeo na 4:0.

Luka Soldo je nakon autogola potom bio strijelac i na drugoj strani, smanjivši rezultat na 4:1 u 27. minuti, a konačnih 6:1 za Dobrkoviće postavili su Ante Grbešić u 28., odnosno Pero Marušić svojim drugim pogotkom u posljednjoj minuti susreta.

U posljednjem susretu večeri sastali su se se Dužice i Lijeva Obala. Momčad s lijeve strane rijeke Lištice je također upisala uvjerljivu pobjedu s rezultatom 0:4. Pogađali su Pero Ševo u 3. minuti, Marin Sesar u 24., Wagner u 38. te Vinko Zadro u 39.

• Oklaji – Trn

Utakmice se igraju u terminima: prva utakmica u 20 sati, druga utakmica u 21 sat i treća utakmica u 22 sata.