Nastavak dobre forme: MNK Hercegovina s pet golova ispratila goste iz Livna

MNK Hercegovina u subotu je u GSD Pecara u petom kolu Prve futsal lige FBiH s visokih 5:1 pobijedila MNK Čulin Mlin.

Mrežu gostiju načeo je Mario Mikulić u petoj minuti. Četiri minute kasnije na 2:0 povisio je Ante Ljubić, a to je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

Treći gol za Širokobriježane postigao je Mile Zelenika u 25. minuti. Nadu u povratak gostima je pružio Ivo Krišto golom u 27. minuti, ali ona nije dugo trajala jer je samo minutu kasnije David Barbarić zabio za 4:1.

Konačni rezultat svojim drugim golom postavio je kapetan Mikulić u 37. minuti.

Podsjetimo, MNK Hercegovina je ovaj tjedan u Cazinu pobijedila MNK Bubamara i plasirala se u četvrtfinale kupa BiH.