Napadač Mönchengladbacha pljunuo protivničkog igrača

Hoffenheim je u subotu u 13. kolu Bundeslige pobijedio Borussiju u Mönchengladbachu 2:1.

Domaćini su poveli u 34. minuti golom Larsa Stindla iz penala, a Hoffenheim je u igru vratio Andrej Kramarić u 75. minuti.

Četiri minute kasnije domaći igrač Marcus Thuram, sin proslavljenog francuskog reprezentativca Liliana, dobio je crveni karton zbog nevjerojatno glupog poteza.

U vrijeme pandemije koronavirusa i lockdowna diljem svijeta kako bi se suzbilo širenje virusa Thuram je nakon kraće prepirke pljunuo protivničkog igrača Stefana Poscha i dobio izravni crveni karton, piše Index.

Četiri minute prije kraja Ryan Sessegnon zabio je za pobjedu Hoffenheima.

Osim što je bio isključen, Thuram će sigurno biti drastično kažnjen od strane njemačkoga saveza, a vjerojatno i vlastitog kluba, koji ne zna za pobjedu već šest utakmica.