Nameks raspisao natječaj za radna mjesta u NAM-PEK-u

Za potrebe povećanja kapaciteta proizvodnje u vlastitoj pekari NAM-PEK, NAMEKS d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

Pekar (m) – više izvršitelja

Opis posla: Priprema i izrada svih vrsta tijesta i pekarskih proizvoda. Mjesto rada: Široki Brijeg.

Uvjeti:

SSS

Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Odgovornost u radu, samostalnost, pouzdanost, predanost i točnost u poslu

Visoka razina motiviranosti za posao

Spremnost za timski rad

Trgovac (m/ž) – više izvršitelja/izvršiteljica

Opis posla: Rad u maloprodaji pekarskih proizvoda. Mjesto rada: Široki Brijeg.

Uvjeti:

SSS

Uz prijavu za natječaj potrebno je dostaviti sljedeće:

Dokaz o stručnoj spremi

Životopis

Eventualno mišljenje prethodnoga poslodavca

Zainteresirani svoje prijave sa traženim dokumentima trebaju dostaviti na e-mail adresu: [email protected]

ili putem pošte na:

Nameks d.o.o.

Fra Dominika Mandića br. 19

88220 Široki Brijeg

Natječaj je otvoren do 31. ožujka 2017. godine.

(www.jabuka.tv)

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.