Najbolji učinak Hezonje u posljednjoj predsezonskoj utakmici

Hrvatski košarkaš Mario Hezonja u posljednjoj je predsezonskoj utakmici prije početka nove NBA sezone odigrao svoju najbolju utakmicu postigavši 14 koševa (šut za dva 4-8, trica 1-2, slobodna bacanja 3-4) uz tri skoka i jednu asistenciju za 20 minuta provedenih u igri u 107-113 porazu New York Knicksa od Brooklyn Netsa.

U pet predsezonskih utakmica Hezonja je prosječno bilježio osam poena, 3,6 skokova i 1,0 asistencija za 20,4 minuta provedenih u igri, a Knicksi su ostvarili tri pobjede i dva poraza.

Najefikasniji u dresu Knicksa bio je Tim Hardaway Jr. s 18 poena, dok je Netse predvodio Spencer Dinwiddie s 19 koševa.

Dobrom utakmicom u dresu Cleveland Cavaliersa, koji su izgubili na svom parketu od Detroit Pistonsa sa 110-129, predsezonu je zaključio i Ante Toni Žižić. On je u utakmicu krenuo u početnoj petorci Cavsa te je za 20 minuta ubacio 11 koševa (šut za dva 4-4, slobodna bacanja 3-6) te sakupio osam skokova i imao jednu osvojenu loptu.

Žižić je u predsezoni ostvario učinak od 10,3 koševa i 5,3 skokova za 15,8 minuta provedenih u igri, a Cavsi su upisali dvije pobjede i dva poraza.

Kod Cavsa je najefikasniji bio Rodney Hood s 21 košem, dok je Blake Griffin s 29 poena bio prvo ime Pistonsa.

Ivica Zubac je u 119-105 pobjedi Los Angeles Lakersa na gostovanju kod prvaka Golden State Warriorsa sudjelovao s devet poena (šut za dva 3-5, slobodna bacanja 3-4), tri skoka i jednom asistencijom. On je predsezonu zaključio s 6,4 koševa i 2,8 skokova za 11 minuta provedenih u igri, dok su Lakersi ostvarili po tri pobjede i poraza.

Kod Lakersa, za koje nije igrao LeBron James, najučinkovitiji je bio Svjatoslav Mihajljuk s 22 poena, dok je Klay Thompson ubacio 21 koš za Warriorse.