Mulaosmanović: Nije bio penal; Sedloski: Pobjeda je zaslužena

Trener Željezničara Adin Mulaosmanović nakon poraza od Širokog Brijega nije mogao sakriti razočarenje, dok je trener momčadi s Pecare Goce Sedloski bio prezadovoljan.

Momčad iz Širokog Brijega slavila je na Grbavici rezultatom 3:2 i na taj način upisali peti uzastopni poraz.

U drugom poluvremenu pokušali smo doći do pozitivnog rezultata. U samom startu drugog poluvremena smo postigli pogodak, imali smo i još dvije odlične situacije. Na kraju se događa ovo, ne bih da komentiram, ali u najmanju ruku mislim da nije bio penal.

Ova pauza će svima dobro doći, pogotovo igračima. Trebamo se presabrati, analizirati polusezonu i vidjeti što ćemo dalje, poručio je Mulaosmanović.

Primili smo golove iz naših grešaka, a u prvom poluvremenu nismo iskoristili nekoliko zicera koji se moraju iskoristiti. Ipak smo igrali protiv Želje na njihovom terenu i kada se sve sabere, zasluženo smo pobijedili danas, rekao je Sedloski, prenosi Klix.

Premijer liga Bosne i Hercegovine nastavlja se krajem veljače 2019. godine.