Mrak prekinuo epski duel Čilića i Isnera

Dvoboj 3. kola Wimbledona između najboljeg hrvatskog tenisača Marina Čilića i Amerikanca Johna Isnera prekinut je zbog mraka u petak navečer pri rezultatu 7-6 (4), 6-7 (6), 6-4, 6-7 (4), 10-10, te će biti nastavljen u subotu poslijepodne.

Čilić je mogao pobijediti Isnera u tri seta, ali je zbog dva velika promašaja forhendom izgubio drugu set, a time i uvelike zakomplicirao dvoboj.

U petom setu Čilić je kod rezultata 5-4 stigao i do meč-lopte, ali Isner se izvukao sjajnim pogotkom na osnovnu liniju pod noge Čilića.

Meč je trajao četiri sata i 15 minuta, a oba tenisača odservirala su ukupno 67 asova – Čilić 34, Isner jedan manje.

Pobjednik susreta Čilić – Isner u 4. će kolu igrati protiv Amerikanca Denisa Kudle koji je u pet setova svladao Kolumbijca Santiaga Giralda.