Može Real i bez Ronalda: Čudesna asistencija i pogodak probuđenog asa

Real i Roma odmjerili su snage u okviru International Champions Cupa, a pobjeda je pripala europskom prvaku rezultatom 2:1.

Trostruki prvak Europe je bio bolji u prvom poluvremenu, a to pokazuju i dva pogotka na samom početku utakmice. Real je poveo već u 2. minuti golom Asensija kojeg je sjajno uposlio Gareth Bale. Već u 15. minuti bilo je 2:0 za Real nakon što je Bale lakoćom prebacio bespomoćnog Olsena, dok je asistenciju upisao Carvajal.

Treneri obje momčadi su u nastavku napravili mnogo izmjena te je viđen još samo jedan pogodak i to u mreži Kraljevskog kluba, piše Gol.hr. Vučica je uspjela samo ublažiti poraz zahvaljujući pogotku koji je postigao Strootman, a asistent je bio Schick.