Modrić se vratio čudesnom asistencijom, Ronaldo u završnici spasio Real

Sjajna vijest za Real. Nakon mjesec dana izbivanja s terena zbog ozljede, u prvi sastav vratio se Luka Modrić. Real je u utakmici 28. kola Primera nakon velike borbe uspio s 2:1 pobijediti hrabri Eibar u gostima, a ključne uloge u Kraljevima odigrali su Modrić i Cristiano Ronaldo.

Real je poveo u 34. minuti nakon što je Luka fantastičnom dubinskom loptom izbacio Portugalca, kojem nije bilo teško zakucati za 1:0.

Eibar se nije predao. U 50. minuti Ivan Ramis nakon kornera koristi uspavanost Realove obrane i iz blizine posrema loptu u mrežu.

Šest minuta prije kraja Ronaldo glavom pod prečku posprema jedan ubačaj i nakon toga Eibar se više nije imao snage vratiti.

Posljednju utakmicu Luka Modrić odigrao je 14. veljače na Santiago Bernabeuu protiv PSG-a. Od tada zbog ozljede zadnje lože propustio je šest utakmica među kojima i uzvrat s Parižanima u osmini finala Lige prvaka, no Zinedine Zidane i bez Modrića neokrznut je prošao uzvrat osmine finala Lige prvaka na Parku prinčeva, a sad ga ima zdravog i spremnog za nastavak natjecanja.