Modrić dobio ovacije navijača Liverpoola

Real Madrid je u prvom susretu osmine finala Lige prvaka na Anfieldu nakon velikog preokreta šokirao Liverpool i pobijedio 5:2.

Redsi su nakon 15 minuta igre imali 2:0 golovima Nuneza i Salaha, a onda je do kraja poluvremena Vinicius izjednačio na 2:2. U nastavku je Real razbio domaćina. Najprije je Modrić asistirao Militau iz prekida u 48. minuti, da bi Benzema u 55. i 67. zabio nova dva gola za Real. Za peti gol je začetnik akcije bio Modrić.

Luka Modrić je igrao do 87. minute i bio je jedan od najboljih igrača na terenu. Užitak je bilo gledati hrvatskog kapetana kako s 37 godina upravlja Realom i uništava moćni Liverpool na njegovom terenu. Kad su Modrić i Benzema izašli, zaradili su ovacije navijača Liverpoola.

Odmah nakon utakmice Luka Modrić oglasio se na Twitteru, kratkom, ali jasnom porukom: Ovako pobjeđuje Madrid!.

Želimo ovu Ligu prvaka! Počelo je loše, ali nakon 15. minute… Vidjeli ste Real!, poručio je nakon utakmice dvostruki strijelac Karim Benzema, koji je prokomentirao pljesak Anfielda njemu i suigračima.

Hvala ovim navijačima, ali i našima. Bili su nam 12. igrač. Nećemo još govoriti da je sve odlučeno, svašta se može dogoditi u nogometu, ali napravili smo veliki posao. Čeka nas još jedna sjajna utakmica u Madridu, zaključio je Benzema.

Real gubio 2:0 pa utrpao Liverpoolu pet ”komada”