Moderna poliklinika “Futura” iz Širokog Brijega nudi stalan posao

Poliklinika “Futura” iz Širokog Brijega raspisala je natječaj za dva radna mjesta i to za recepcionera/ku – administratora te za diplomiranog inženjera medicinske radiologije.

Želite raditi u modernoj poliklinici s međunarodno priznatim stručnjacima? Poliklinika “Futura” iz Širokog Brijega raspisuje natječaj za radno mjesto „Recepcioner/ka – administrator“. Primljeni kandidat  imat će mogućnost raditi s timom vrhunskih stručnjaka u regiji.

Poliklinika “Futura” iz Širokog Brijega raspisuje

JAVNI NATJEČAJ

za popunu radnog mjesta

“Recepcioner/ka – administrator (m/ž)” – 1 izvršitelj

Kandidat treba ispunjavati sljedeće uvjete:

  • Srednja stručna sprema, viša stručna sprema (prednost imaju medicinske sestre/tehničari sa završenim stručnim ispitom)
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računalu (MS Office paket)

Opis posla:

  • rad na recepciji
  • kontakt s pacijentima
  • naplata
  • javljanje na telefon
  • naručivanje pacijenata
  • organiziranje termina, izrada planova
  • komunikacija sa strancima

Što nudimo:

  • Stručno usavršavanje
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u stručnom timu
  • Ugovor na neodređeno

Naša očekivanja:

  • Sposobnost rada u timu
  • Odgovorno obavljanje posla
  • Želja za učenjem i stručnim usavršavanjem
  • Komunikativna, ambiciozna, vesela i društvena osoba

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti navedenu dokumentaciju:

  • Kraći životopis
  • Preslik diplome ili svjedodžbe
  • Uvjerenje o položenom stručnom ispitu
  • Kopiju osobne iskaznice

Prijave s Vašim životopisom, kopijom osobne iskaznice te diplome mogu se dostaviti na mail adresu:

[email protected]

Natječaj ostaje otvoren 10 dana od dana objavljivanja. Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzimati u razmatranje!

“Diplomirani inženjer medicinske radiologije (m/ž)” – 2 izvršitelja

Pored općih uvjeta utvrđenih zakonom kandidat treba ispunjavati i ove uvjete:

  • VSS Medicinski fakultet/Fakultet Zdravstvenih studija 360 ECTS bodova
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva
  • Položen stručni ispit

  • Kraći životopis;
  • Diplomu/uvjerenje o završenom fakultetu

Posebni uvjeti:

Što nudimo:

  • Mentorstvo poznatih stručnjaka na polju radiologije

  • Želja za učenjem i stručnim usavršavanjem na polju Radiologije

Prijave s Vašim životopisom, kopijom osobne iskaznice, diplome te uvjerenje o položenom stručnom ispitu mogu se dostaviti na mail adresu:

*PR Članak