MNL MZ Široki Brijeg: Pobjede Kočerina, Knešpolja i Rasna

U posljednjim susretima ovog tjedna pobjedu na turniru Lige MZ Grada Širokog Brijega pobjedu su odnijele ekipe Kočerina, Knešpolja i Rasna.

U prvom susretu sastale su se ekipe Uzarića i Kočerina. Prvi pogodak postigao je Mario Mikulić u 16. minuti susreta. U drugom poluvremenu na 2:0 povisio je Blago Gašpar, a do kraja susreta za konačnih 3:0 za Kočerin postigao je ponovno Mikulić.

Snage su u drugom susretu večeru odmjerile ekipe Oklaja i Knešpolja. Već u 5. minuti Hrvoje Ćavar postiže pogodak za 0-1. U 10. i 11. minuti mladi Antonio Ćorić postiže dva pogotka. U drugom poluvremenu Marko Soldo i David Barbarić povećavaju prednost na 0-5, a do kraja susreta Niko Odak postiže pogodak za MZ Oklaje.

Posljednji, treći susret odigrale su ekipe Crnača i Rasna. U 12. minuti Matej Skoko postiže pogodak za 0-1. U 28. minuti Ivan Skoko povećava vodstvo na 0-2, u 33. minuti Matej Skoko ponovno daje gol i s tim rezultatom se završio susret.

Turnir se nastavlja u ponedjeljak, 11. srpnja.