MNL MZ: Crnjac junak u pobjedi Izbična, Jurilj u slavlju Turčinovića

Dvije od tri predviđene utakmice Malonogometne lige MZ Grada Širokog Brijega – Ožujsko 2018 odigrane su u petak, a do pobjeda su došle ekipe Izbična i Turčinovića, dok je Lijeva Obala automatski dobila bodove nakon što se momčad Mokroga još jednom nije pojavila.

Prvu utakmicu večeri igrale su ekipe MZ Izbično i MZ Ljubotići, a slavilo je Izbično rezultatom 3:1. Izbično je do pobjede dvama golovima i dobrom igrom vodio kapetan momčadi Josip Crnjac, a u 28. minuti pridružio mu se i Josip Perko.

Za Ljubotiće je Mario Vukoja zabio u 31. minuti, ali je to ostao počasni pogodak budući da momčad do kraja susreta više nije zabijala.

U 21:00 sati trebale su zaigrati MZ Mokro i MZ Lijeva Obala, ali se Mokrani drugi put ove godine nisu pojavili te je susret registriran rezultatom 3:0 za Lijevu Obalu.

Najatraktivniju utakmicu večeri igrale su momčadi Oklaja i Turčinovića, a Oklaji su upisali novi poraz.

Oklaje je do prednosti doveo Zoran Zovko u 8. minuti, ali Turčinoviće je ubrzo u rezultatsku ravnotežu vratio Ivan Jurilj, koji je bio i junak večeri za Turčinoviće, budući da je u 29. minuti zabio drugi gol za veliki preokret i prednost koju su Turčinovići sačuvali do kraja susreta.