MNL MZ: 20 golova i veliki preokret Ciglane Gradac protiv Rasna

Privalj je slavio nad Čerigajom, a tijesne pobjede izborile su i MZ Ciglana Gradac i MZ Ljuti Dolac na uzbudljivoj večeri Malonogometne lige mjesnih zajednica Grada Širokog Brijega – Ožujsko 2018, u kojoj je zabijeno ukupno 20 pogodaka.

U prvoj utakmici večeri Privalj je slavio nad ekipom Čerigaja rezultatom 4:2. Momčad Privalja do dva gola razlike doveo je Mario Ljubić dvama golovima u prvom poluvremenu.

Drugo poluvrijeme ekipe su odigrale rezultatski izjednačeno, ali je Privalj uspio sačuvati prednost iz prvoga dijela. Prvo je na 3:0 povisio Miro Vukoja u 23. minuti, a minutu kasnije Franjo Pavković obnovio je nadu Čerigaja u povratak u susret.

Ipak, već u 25. minuti kapetan momčadi Marko Musa povisio je na 4:1 za Privalj te je Denis Musa za Čerigaj uspio tek zabiti još jedan pogodak u posljednjoj minuti susreta.

MZ Ciglana Gradac tijesno je pobijedila čvrstu ekipu Rasna u drugoj utakmici večeri. Rasno je bolje otvorilo susret i nakon vodstva od 3:0 činilo se da će bodovi otići na njihovu stranu. Dva gola zabio je Ilija Skoko i jedan Zoran Skoko, ali ekipa Ciglane Gradac nije odustajala i dvama golovima Luke Ćavara i jednim Marka Čuljka vratila se u susret.

Momčad je dvama golovima Mateja Ćavara uspjela u potpunosti preokrenuti rezultat i povesti 5:3, ali je Ivan Kvesić u posljednjoj minuti susreta zabio za smanjenje razlike i konačnih 5:4.

Treća utakmica večeri između Uzarića i Ljutog Doca također je bila vrlo zanimljiva, iako se činilo da je sve riješeno neposredno nakon početka drugo poluvremena.

Ljuti Dolac na samom kraju prvog poluvremena došao je do vodstva pogotkom Tihomira Miličevića, a u prvim minutama drugog poluvremena Drago Čović i Ante Pušić povisili su na 3:0 u korist Ljutodočana.

U 24. minuti Roko Kosir zabio je za buđenje nade i igre Uzarića, ali je drugi pogodak tek u 39. minuti zabio Filip Matijević te su tri boda ostala na strani Ljutog Doca.