MNK Hercegovina uvjerljivo slavila u pretposljednjoj utakmici sezone

MNK Hercegovina je odigrala još jednu utakmicu na domaćem terenu gdje su slavili protiv MNK Sparte s 9:2.

Domaći su odlično otvorili utakmicu te su nakon 10 minuta igre imali vodstvo 3:0, rezultat je to s kojim se otišlo na poluvrijeme.

Osim pogotka za 3:0, Žarko Marušić je nastavio puniti mrežu gostiju te je s još 2 gola odveo MNK Hercegovinu na velikih 5:0 nakon 25 minuta igre.

Prvi gol za goste je zabio Edis Hotić koji smanjuje na 5:1, ali Hercegovina odgovara fantastičnim golom novog igrača Ivana Ćorluke. Za 7:1 je zabio David Barbarić svoj drugi gol na utakmici s čim se otišlo na nedostižnih 6 razlike.

Do kraja utakmice je Franjo Skoko s 2 gola povećao i onako veliku prednost Hercegovine, za goste je Nermin Kerić zabio gol za konačnih 9:2 i pobjedu MNK Hercegovina.

Hercegovina je s ovom pobjedom osigurala vrlo dobro 3. mjesto nakon svoje debitantske sezone.

Iduću utakmicu MNK Hercegovina ide na gostovanje u Mostar gdje će igrati protiv HMNK Rudnik.