MNK Hercegovina uvjerljiva protiv Bosne Kompred

MNK Hercegovina ostvarila je važnu pobjedu od 4:2 nad ekipom MNK Bosna Kompred.

Širokobriježani su od samog početka susreta postavili jak tempo igre i postigli pogodak u trećoj minuti susreta, a strijelac je bio Zvonimir Ćavar.

Do kraja prvog poluvremena publika u Širokom Brijegu mogla je vidjeti još jedan gol domaćih. Gol je postigao Anđel Čolak nakon čega se otišlo na odmor.

U nastavku susreta, domaći su nastavili sa dobrom igrom, a nespretan potez golmana gostiju koji je sam sebi dao gol doveo je malonogometaše Hercegovine do novog vodstva od 3:0.

Gosti su pred sam kraj utakmice uspjeli smanjiti rezultat na 3:1, na što je odgovorio David Barbarić koji je postigao četvrti gol za Hercegovinu.

Samo nekoliko minuta do kraja susreta, Bosna je uspjela postići još jedan gol što je bio konačan rezultat susreta od 4:2 za Širokobriježane.

Malonogometaši Hercegovine uspjeli su se oporaviti od teškog poraza kojeg su pretrpjeli u proteklom kolu od ekipe Salineasa.