MNK Hercegovina poražena u utakmici s 13 golova

MNK Hercegovina poražena je u 4. kolu Premijer futsal lige BiH u Tuzli od MNK Bosna Kompred rezultatom 5:8.

Domaćin je u sedmoj minuti došao do vodstva, a tri minute kasnije povisili su na 2:0. S tim rezultatom otišlo se i na predah.

Širokobriježani u 26. minuti preko Mikulića smanjuju na 2:1. Potom su uslijedile dvije lude minute.

Domaćin je u kratkom razdoblju postigao tri pogotka i otišao na 5:1. Hercegovina je smanjila preko Zovke, ali već u sljedećem napad primaju gol za 6:2.

Gosti iz Širokog Brijega nisu se predavali, Ćavar i Ivanković u 34. minuti smanjuju na 6:4. Domaćin u 38. minuti postiže novi pogodak, a samo deset sekundi kasnije Hercegovina uzvraća preko Ivankovića i smanjuje na 7:5.

Konačnih 8:5 domaćin postavlja pola minute prije kraja utakmice.

Podsjetimo, MNK Hercegovina je u prva tri kola upisala jednu pobjedu i dva poraza. Pobijedili su Kaskadu na gostovanju s 5:2, a u svojoj dvorani izgubili od Sloge 2:3 i Salinesa 2:4.

27 komentara

• Mile Zelenika, Franjo Skoko i David Zovko ne trebaju se više pojavljivat na utakmici. Mile glavni igrač MNK Bosne, najbolji asistent lige će biti. Franjo brate čito sam o tebi da si odličan student bio, ajde bavi se poslom u struci, nemoj di ne znaš. Od ovih pojačanja niko ništa, Daka Ivanković jedino sto nešto pokaže i uz njega David Barbarić (more još bolje, al mlađi je pa će nadoć). Anti Grbešiću najbolje dat žuti na putu do dvorane jer će ga sigurno dobiti, a od 3 auta što je izveo, 3 je krivo izveo (jedan mu je sudac oprostio pa nije dao domaćinima). Kao šećer na kraju daa se dat komentar na trenera koji lagano sjedi čitavu utakmicu umjesto da malo potakne igrače.
    Lp do sljedeće tekme

• S ovakvim trenerom samo ovce čuvat. S njegove strane niti podrske niti ista, nek pakuje kofere jer on nije ni covik ni trener.

• Ima nekoliko mjesnih zajednica jačih od ove da je nazovem “naše ekipe”.možda igrački gledano ne jačih ali kao klapa sto posto ima jačih a kad suigrač gine za suigrača i reuzltat dođe.puno je ovde takozvanih igrača.počet ću redom.dujmović katastrofa i ako je on reprezentativac šta bi onda trebali bit golman prova franjo,pa veterani da ih tako nazovem rade i bera koji su za ovog klauna izmislili branjenje.drugi zvone koji samo izgleda kao igrač.čovik koji ima najveću minutažu i najviše tare loptu nema ni jedne asistencije,s njim je kontra ili polukontra doslovno nemoguća,a duel ne može osvojit ni jedan plus stalno nešto drobi za vrime utakmice a daleko najgori.treći mile hvala i doviđenja,četvrti matej totalno nezainteresiran kao da igra kakav veteranski termin,zovku ne bih spominjo jer i ne igra,peti grbešić strava šta taj igra.možda zaslužuje i koje mjesto više na ljestvixi ovoj mojoj da je tako nazovem,ni anđel ništa do sad nije pokazo.trener je posebna priča nevrjedna trošenja riječi.znači gogo najbolji igrač u zadnjih 6-7 utakmica izbačen s gola ko zna zašto ili se ipak možda zna,david b.i daka jedino uz gogu plus.

• Svaka čast na analizi PDGD nema se šta dodat. Većina glumi igrače i misle da su igračine kad se na mjesnim dočepaju nekog nespremnog igrača od 100 kg a kad dođu ovakve ekipe ne vide se

• Za ova dva komentara iznad sve potpisujem. Ima na mjesnim golmana i bolji od ovog rade bera malino..selekcija uradjena po liniji tko koga zna i ti igraci igraju.

• Ćorluka maglu prodaje kao i uvijek,igrat ćemo ligu prvaka?? S kojim kadrom, svaka čast momcima al ovo je limitirana ekipa. Pitaš se zašto Blago otišao,pa s kime će dečko igrat?? Momci glavu gore ,al ovdje dva pojačanja prijeko potrebna🤷

• Kakav mali nogomet ništa od tog nema jedino mjesne ono je lipo pogledat i puno ljudi bude, i nek se ugledaju na košarkaše kako se bori

• Treba ekipu podržati i u porazu i u pobjedi, nova liga stječu iskustvo, trebamo im dati vremena za razvoj, a ne ih odmah pljuvati.

• Treba samo jedan igrac koji zna stati na loptu i da ulije sigurnost u ekipu.Ovo su nasi decki netreba ih napadat ali trener je posebna prica utakmicu treba vodit muski.

• Koji komentari, pa nemogu vjerovati.
    Pustite dečke nek igraju! Prva sezona u najvišoj ligi, sve se to tek treba uštimati. Mali Grbešić srčan kao i uvijek, svaka cast njemu i Pavi.
    Golman ocajan, kao i Zelenika i Ćavar. Ostatak ekipe je ok i moze se boriti za vrh! Samo hrabro.