Mladi “Poskok” zlatni u Zagrebu, briljirali i ostali

Na međunarodnom taekwondo natjecanju “M2” na kojem je nastupilo više od 350 natjecatelja iz Hrvatske, Slovenije, Slovačke, Mađarske i Bosne i Hercegovine nastupilo je i sedam posuških boraca koji su izborili ukupno 6 medalja.

Turnir se održao u Rugvici pored Zagreba, a na njemu su nastupali uzrasti mlađih i starijih kadeta te juniora u muškim i ženskim kategorijama.

U konkurenciji kadeta za posuški klub brončane medalje su osvojili Anamarija Miličević – kadetkinja do 55 kg i Boris Gavrić – kadet do 53 kg.

U konkurenciji juniora zlato je osvojio Dominik Jukić – junior do 68 kg, srebro su osvojili Filipa Bašić – juniorka do 62 kg i David Milićević – junior do 63 kg, a broncu Šimun Topić – junior do 59 kg.

Marta Grubišić – kadetkinja do 47 kg ovaj put se nije izborila za medalju izgubivši od prvakinje turnira u borbi za medalju.

Ovo je bio prvi nastup posuških “Poskoka” u 2024. godini, a već za dva tjedna očekuje ih nastup na G1 međunarodnom bodovnom turniru Slovenija open u Ljubljani.