Mladić iz Tomislavgrada u svom debiju spasio splitski Hajduk

U prvom susretu 28. kola Prve HNL Hajduk je u Puli pobijedio Istru 1961 s 1:0 pogotkom Mije Caktaša u 6. minuti.

Za splitsku momčad debitirao je 19-godišnji veznjak Mario Čuić iz Tomislavgrada, inače sin bh. nogometnog suca Tomislava Čuića, odigravši 66 minuta.

I već u debiju je iščupao svoju momčad kada je u 28. minuti spasio siguran pogodak s gol-linije. Naime, Blagojević je ubacio iz kornera, a Guzina je ostao sam na 10 metara i pucao glavom, no ukazao se Čuić i spasio bodove Hajduku.

Bila je to druga utakmica za Bijele nakon što je prvenstvo ponovno krenulo, a u prvom susretu na Poljudu momčad Igora Tudora svladala je Inter iz Zaprešića rezultatom 2:1.

Inače, Čuić je svoje prve nogometne korake napravio u HNK Tomislavu odakle je u sezoni 2015./2016. prešao u omladinske kategorije splitskog Hajduka.