Milan preokretom svladao PSG, City uvjerljiv na domaćem terenu

Manchester City pobijedio je na domaćem terenu Young Boys 3:0 te ostvario plasman u osminu finala Lige prvaka.

City je poveo golom Haalanda u 23. minuti iz kaznenog udarca koji je postavio i konačan rezultat, dok je Foden zaslužan za drugi pogodak.

Mateo Kovačić igrao je do 80. minute, a Joško Gvardiol odigrao je čitav susret za Engleze.

Milan je u jednom od zanimljivijih susreta večeri preokretom došao do pobjede od 2:1 protiv PSG-a u derbiju na San Siru.

Domaćini su tako ostvarili prvu pobjedu u skupini F Lige prvaka.

Francuski prvak je poveo već u devetoj minuti golom Škriniara, ali samo tri minute kasnije Rossoneri su izjednačili.

Leao je “škaricama” pospremio loptu u mrežu za 1:1.

Milan je okrenuo rezultat u 50. minuti preko Girouda koji je pogodio glavom za 2:1.

U skupini E Atletico Madrid je deklasirao Celtic sa 6:0 i preuzeo vrh ljestvice.

Griezmann je doveo Španjolce u vodstvo u šestoj minuti, a Morata u samoj završnici prvog dijela pogodio za 2:0.

Ponovno Griezmann, i to “škaricama” pogađa za 3:0, da bi šest minuta nakon Lino četvrti put zatresao mrežu Celtica.

U strijelce se još jednom upisao Morata, ali i Niguez prije samog kraja.

Što se tiče ostalih susreta, Lazio je pobijedio Feyenoord s 1:0.

Svoj 200-ti gol za rimski klub u svim natjecanjima postigao je Immobile u sudačkoj nadoknadi.

U skupini H Porto je nadigrao Antwerp s 2:0.

Evanilson je iz jedanaesterca postigao prvi pogodak, a Pepe je “riješio” susret.

RB Leipzig je u Beogradu pobijedio Crvenu zvezdu s 2:1 i pridružio se Cityju u drugom krugu.

Gosti su poveli golom Simonsa, da bi Openda u 77. minuti pogodio za 2:0, a tri minute kasnije postavljen je konačan rezultat nakon autogola Heinrichsa.