Midtjylland nadigrao Zrinjski

Juniori danskog Midtjyllanda rezultatom 3:1 su savladali Zrinjski u susretu drugog kola eliminacijske faze UEFA Juniorske lige, čime su pred Zrinjski stavili dosta težak zadatak da u revanšu nadoknadi ovu razliku.

Zrinjski nije uspio odigrati dobru utakmicu, domaći su bili dominantniji u svakom segmentu igre, a do vodstva su stigli u 15. minuti, kada je pogodio kapetan Oliver Sorensen.

Bio je to konačni ishod prvog dijela, koje su domaći mogli okruniti još nekim golom. No, ono što nisu uspjeli realizirati u prvom, uspjeli su u drugom dijelu.

Mads Hansen pogađa za 2:0 u 60. minuti, a do kraja utakmice, domaći stižu do još jednog gola. Gustav Isaksen je pogodio u 81. minuti za 3:0 i činilo se tada da je danski tim već završio posao, no u 87. minuti Simon Tuka pogađa za 3:1 i vraća aktualnom prvaku BiH nadu da može doći do plasmana dalje.

Uzvrat je na rasporedu 26. studenog u Mostaru.