Mešanović šokirao najtrofejniji ruski klub, Besiktas prošao dalje

Momčad Maribora remizirala je večeras u 5. kolu svoje skupine Lige prvaka u gostima protiv Spartaka iz Moskve rezultatom 1:1 što je popularnim “Violama” iz Ljudskog vrta drugi bod u dosadašnjih pet nastupa tekuće sezone.

Bh. internacionalac i bivši nogometaš Zrinjskog Jasmin Mešanović u igru je ušao u 83. minuti utakmice, a već devet minuta kasnije, dakle u sudačkom dodatku vremena, postigao vrlo bitan pogodak koji je slovenskom timu donio osvajanje jednog boda.

Gol za vodstvo Spartaka u 82. minuti zabio je Ze Luis, a do 53. minute za domaće je igrao i hrvatski reprezentativac Mario Pašalić, ali bez nekog posebnog učinka.

Besiktas i Porto su igrali derbi svoje skupine koji je završen s neodlučenih 1:1 što ujedno znači da je turski predstavnik izborio osminu završnice, dok se za drugu poziciju koja vodi dalje iz ove skupine nastavljaju boriti Porto, Leipzig i Monaco.

Felipe je u 29. minuti doveo Portugalce u vodstvo, međutim Talisca je u 41. minuti izjednačio za Porto što je ujedno bio konačan ishod ovog dvoboja.