Menalo strijelac u generalnoj provjeri Dinama

Nogometaši Dinama pobijedili su austrijski Sturm u generalnoj provjeri za nastavak prvenstva u HNL-u s 4:3.

U utakmici odigranoj 2×60 minuta, viđeno je puno lijepih poteza i golova i navijači Dinama mogu biti zadovoljni.

Dinamo je poveo nakon lijepog udarca Luke Menala u 36. minuti, a u 60. minuti Luka Ivanušec je povisio na 2:0

U 67. minuti Zagrepčani dolaze i do trećeg pogotka kad je nakon lijepe akcije Bulata i Štefulja pogodio Komen Andrić. Sedam minuta kasnije i Sturm dolazi do smanjenja rezultata preko Christopha Langa.

Andrić je svoj drugi gol, a Dinamov četvrti postigao u 95. minuti, ali samo dvije minute kasnije Lang je smanjio na 4:2.

Konačnih 4:3 postavio je Sturmov veznjak hrvatskog podrijetla Ivan Ljubić. Snimke pogodaka s ove utakmice nema, jer je utakmica bila zatovorena za javnost.

Dinamo idući vikend nastavlja natjecanje u HNL-u, a u prvom proljetnom kolu na Maksimir im stiže Rijeka.