Mbappe ima koronavirus, propušta dvoboj s Hrvatskom

Kylian Mbappe ima koronavirus, tvrdi jedan od najpoznatijih novinara u Italiji i Gazzettin stalni dopisnik Nicolo Schira, kao i francuski Telefoot. Informaciju su potvrdili i ostali mediji.

Svjetski prvak Francuska je u Stockholmu upravo golom Kyliana Mbappea nakon neuvjerljive igre svladala Švedsku 1:0 u prvoj utakmici nove sezone Lige nacija.

Zvijezda PSG-a nije bila maksimalno spremna za utakmicu. Mbappe već neko vrijeme vuče problem s gležnjem, ali ipak je zaigrao od prve minute i zabio je krasan gol za pobjedu u 41. minuti. Ipak, izbornik Didier Deschamps ga je 13 minuta nakon toga izvadio iz igre i potvrdio da najbolji igrač Francuske vjerojatno neće igrati protiv Hrvatske u utorak, piše Index.

Nakon utakmice izgledao je odlično, ozljeda nije teška. Dobio je udarac u gležanj s kojim ima problema i nastavio je igrati. Vidjet ćemo kako će se sutra osjećati. Obavit ćemo testiranje i treba vidjeti kako će reagirati. Ne želim ništa riskirati. Razgovarat ću s njim i vidjeti je li spreman za Hrvatsku, kazao je Deschamps, ali sada se pokazalo da ima i koronavirus.