Marca hvali Modrića: Podignuo je Real i očitao lekciju

Nogometaši madridskog Reala u susretu su 3. kola španjolskog prvenstva ostvarili svoju prvu ovosezonsku pobjedu svladavši na gostovanju u Sevilli Betis s 3-2 (1-2).

Real je poveo golom Valverdea (14), Betis je uspio pred kraj prvog poluvremena u kratkom vremenu preko Mandija (35) i Williama Carvalha (37) doći do prednosti, no u nastavku susreta gosti iz Madrida su uz veliku dozu sreće uspjeli preokrenuti autogolom Emersona (48-ag) i pogotkom Sergija Ramosa (82-11m) s bijele točke.

Luka Modrić, koji je u igru ušao u drugom poluvremenu, bio je ključni igrač u Realovoj prvoj ovosezonskoj pobjedi, piše Marca.

Hrvat je zamijenio ozlijeđenog Kroosa na poluvremenu. Odmah je podignuo Real, poboljšao je igru i bilo je nemoguće oduzeti mu loptu. Povezivao je linije svoje momčadi i očitao lekciju dijeljenja lopti, napisala je Marca.