Mandžukić se vratio i ispao tragičar Juventusa

Juventus je odigrao tek 3:3 u domaćem prvenstvenom ogledu s Parmom, a na teren se poslije ozljede vratio Mario Mandžukić.

Mandžukić je upisao jednu asistenciju, ali i pogrešku zbog koje su gosti stigli do remija.

Povratak Super Marija u sastav trener i navijači željno su priželjkivali. Hrvatski napadač odradio je cijelu utakmicu, bio je po običaju onaj stari borbeni stroj, ali je na samom kraju ispao tragičar.

Naime, nakon njegovog je pogrešnog dodavanja Parma stigla do izjednačenja u 93. minuti, prenosi Tportal.hr.

Bili smo premekani i napravili nekoliko pogrešaka. Moramo biti bolje fokusirani, ne možemo uzimati sve zdravo za gotovo. Nismo bili na razini nakon 3:1, a onda se dogodila i ta nesretna 93. minuti. Tako se ne igra u 93. minuti s loptom u nogama kod korner zastavice. Nema smisla čuvati loptu na terenu, pa jednostavno je se ispuca na tribinu, bijesan je bio trener Stare dame Massimiliano Allegri.

Na kraju samo dali zadovoljstvo onima koji tvrde da naše utakmice nisu zabavne. Lijep nogomet se ne isplati, na kraju dana najvažnije je da ispucate loptu daleko od gola, zaključio je za kraj trener Juventusa.