Manchester United kiksao protiv WBA-a, ponovo se priča o VAR-u

Manchester United je remizirao 1:1 u gostima protiv West Bromwich Albiona u 24. kolu Premiershipa.

Mbaye Diagne je u drugoj minuti pogodio za vodstvo domaće momčadi, a gol za United postigao je Bruno Fernandes u 44. minuti.

Obje momčadi imale su nekoliko prilika da dođu do pobjede. Najbolje šanse za United imali su Mason Greenwood i Scott McTominay u 71. minuti, a čisti zicer na drugoj strani promašio je Diagne sedam minuta kasnije.

Utakmica će se pamtiti i po čudnoj odluci VAR-a da u 64. minuti poništi penal za United. Glavni sudac Craig Pawson dosudio je penal nakon što je srušen Harry Maguire, a na snimci se vidjelo da je branič Uniteda bio u zaleđu.

Ipak, Pawson je nakon gledanja snimke poništio penal, a nije dosudio zaleđu. Time je sve zbunio jer se činilo da je trebao dosuditi penal ako već nije svirao zaleđe, piše Index.

United sada ima samo jednu pobjedu u posljednjih pet ligaških susreta i nalazi se na drugom mjestu sa sedam bodova manje i utakmicom više od Cityja.

WBA je pretposljednji s dva boda više od Sheffield Uniteda.