Lyon u posljednjim trenucima utakmice utišao Velodrome i slavio protiv Marseillea

U derbiju 30. kola francuskog prvenstva nogometaši Lyona su na Velodromeu u gostima kod Marseille pobijedili 3:2…

Marseille je poveo golom Rolanda (31), a Lyon je došao do izjednačenja nakon autogola Adila Ramija (42), a potom Houssem Aouar u 52. minuti donosi prednost gostima. Napadač Marseillea Mitroglou u 84. minuti zabija za 2:2, ali u 90. minutiMemphis Depay iz teške situacije pogađa za pobjedu Lyona.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 30. kola nogometaši PSG-a slavili su na gostovanju u Nici 2:1. Domaći su poveli pogotkom Saint-Maximina u 17. minuti. Četiri minute poslije izjednačio je Di Maria, a za pobjednički gol za PSG zabio je Dani Alves.